Najlepsze piosenki z GTA Vice City

Jest dokładnie czterdzieści sześć minut po północy i około dwudziestu paru stopni na zewnątrz. Pomimo nieznośnego upału, dźwięk z głośników przynosi upragnione ukojenie.

grand-theft-auto-vice-city-mac-product-91decd800db2d3f7d59abdeb7f712fb3

Na pewno znacie to niesamowite uczucie, kiedy zwykła piosenka potrafi w magiczny sposób wyrwać Was z kapci i przenieść w czasie. Choć nie jestem w posiadaniu kapci, dzisiejszej nocy przeniosłam się do roku 2005, gdzie dokładnie w tak ciepłą noc jak ta ślęczałam nad ekranem komputera, próbując po raz setny pokonać misję w GTA Vice City. Oh boy! Ta gra ma niesamowity klimat, do którego bez wątpienia przyczynił się genialny soundtrack.

Biuściaste panie w bikini, zatłoczone kluby, zmrożone drinki i miasto, które tętni życiem dopiero po zmroku. Dzięki piosenkom umilającym czas spędzony nad pokonowaniem misji, jesteśmy w stanie wręcz przenieść się w fascynujący świat wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szybkich samochodów. Jeszcze bardziej fascynujący jest fakt, że nasi rodzice znają te brzmienia na pamięć! To niesamowite połączenie podkusiło mnie, aby zaserwować Wam pięć piosenek idealnie pasujących na wieczorną jazdę autem. 

Jan Hammer – Crockett’s Theme (Miami Vice)

Last Night A DJ Saved My Life – Indeep

Oliver Cheatham – Get Down Saturday Night

Hall & Oates – Out Of Touch

Foreigner – Waiting for a Girl Like You

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *